צרו קשר
whatsapp facebook
X
logo

בואו לרקוד איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם

  שיעורי ריקוד

  לימוד ריקוד

  לימוד ריקוד יכול להיות הדבר הטוב ביותר בשבילכם, בין אם אתם חובבי ריקוד ובין אם רק התחלתם לגשש בתחום. בניגוד למה שרבים חושבים, ובניגוד לסטיגמות רבות, לימוד ריקוד יכול להתאים לכל אחד, שחפץ לרקוד. פעם קשרו את לימודי הריקוד לאם הנך בעל קואורדינציה או לאו, דבר שהתברר כשגוי בהחלט. נכון שיש כאלה שהקליטה שלהם היא איטית יותר וישנם כאלה שהקליטה שלהם מהירה, ולכן חשוב מאוד להתאים לכם באופן אישי את החוג הנכון בעזרתו, תוכלו לרקוד וליהנות מהריקוד. לימוד ריקוד הוא תחום אומנותי לכל דבר ועניין, אך הריקוד הוא אמצעי להפעלה ולגרימת איזון בגוף.  לעיתים הריקוד משמש גם לתרפיה וטיפול, כשאין רצון להפעיל את הגוף בצורה אחרת. באם אתם מעוניינים לרקוד, פנו לבוסתן המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף, להתאים לכם את החוג המתאים לכם.

  לימוד ריקוד – להוציא את הטוב שבך

   

  לימוד ריקוד טומן בחובו יתרונות רבים. הריקוד משמש ככלי ביטוי של רגשות מגוונים בין אם באופן מודע או באופן בלתי מודע. זו הסיבה שתחום זה פונה לקהל רחב של אנשים, ממגזרים שונים, ממגדרים שונים ובגילאים שונים, המעוניינים לעסוק בו. לימוד ריקוד משמש לצורך העשרה אישית, להופעה, להנאה ולעיתים אף לצרכי עבודה. לימוד ריקוד מקנה לרקדן את תפיסת ואחיזת הגוף, פיתוח יכולת שליטה עליו ואת ההבנה כיצד הגוף בנוי. בריקוד נרכשות יכולות לנוע בחופשיות בכל טווחי תנועת השרירים. הרקדן מפתח את היכולת לתמרן את הפעלת השרירים השונים בשיתוף מרבית איברי הגוף.

  לימודי ריקוד – רק אצל המומחים בתחום

   

  החלטתם להתחיל בלימודי ריקוד. ראשית בחרו את הסגנון המתאים לכם. מתלבטים? בחרו בסטודיו לריקוד שמכיל בתוכו מספר סגנונות, כך תוכלו להחליט מה הכי נכון עבורכם.  פנו עוד היום לבוסתן, המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף, ותוכלו למצוא את הז'אנר המתאים לכם בליווי מלא של כלל אנשי המקצוע.

  post-img

  מעוניינים לבוא לרקוד איתנו?

  form-img

   מאמרים נוספים

   השכרת סטודיו לריקוד

   השכרת סטודיו לריקוד היא לא ענין של מה בכך, בין אם מדובר בהשכרת סטודיו ללמד בו ריקוד, ובין אם הנכם...

   לקריאה