צרו קשר
whatsapp facebook
X
logo

בואו לרקוד איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם

  מחול לגיל הרך

  מחול ישראלי עכשווי

  במחול ישראלי התנועה מבוססת על דפוסי תרבויות ופולקלור ישראלי תוך שאיבת השראה מהמוסיקה העברית והיוצרים הישראליים.

  המחול הישראלי שואב עקרונות תנועתיים מטכניקות ריקוד שונות ומשפר בין היתר את עבודת כפות רגליים, קפיצות, סיבובים, החזקת הגוף ועוד. ניתן להמשיך למסלול להקות לרקדנים מתקדמים.

  חוגים לבוגרים ומבוגרים

  טרום מחול

  הגיל הרך הוא גיל בו נבנות תכונות רבות של ילדינו, בין אם מדובר בתחשיבה, ביטחון עצמי, תנועה ועוד. הורים רבים רושמים את ילדיהם לחוג מחול לגיל הרך, מסיבות רבות.  שיעורי מחול לגיל הרך תורמים לפיתוח קואורדינציה, חוש קצב, יציבה נכונה, ביטחון עצמי, והכל בדרך חווייתית המותאמת לגיל. בגיל זה נבנים הניצנים הראשונים של אישיות הילד, הוא מתחיל לקבל ביטחון עצמי או מאבד אותו, לכן התכנית לגיל הרך תומכת בהתפתחות המנטלית, הפיזית ואף הרגשית של כל ילד וילד. השיעורים מענקים כלים התפתחותיים אשר לא ניתנים להשגה בשום תחום אחר. בבוסתן המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף, שמים דגש רב על החוגים לגיל הרך, מתוך הבנה כי הדבר דורש מיומנות מיוחדת של צוות המורים.

  למה דווקא מחול לגיל הרך

  שיעורי מחול לגיל הרך מפתחים את המיומנויות המוטוריות, הדמיון, חוש קצב, יצירתיות, שימוש נכון בגוף ועוד.  כבר בגיל הרך עם עבודה נכונה ניתן להקנות לילדים הרגלי עבודה נכונים וטובים לדוגמת עמידה נכונה ויציבות, הרמת ראש וכתפיים, הכרות גם חלקי הגוף השונים ותפקידם בריקוד, הבעה תנועתית ופיתוח הגמישות. ביטחון עצמי חשוב מאוד בגיל זה, בו האישיות מתגבשת, הילדים חשופים למקצבים שונים, תנועתיות מגוונת, הכרת מוסיקה שטרם שמעו ועוד. חשוב להבין כי בגיל הרך, התנועה היא מקור חשוב מאוד להתפתחות, ודרך לביטוי רגשות.

  מחול לגיל הרך – הדרך המושלמת להתפתחות

  התפתחות הילד היא דבר חשוב, ואנו כהורים משקיעים את מיטב מרצנו וכספנו, על מנת להקנות לילדנו את ההרגלים החשובים ביותר עבורם. בבוסתן המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף, הבעלים גיא בוסתן איש מקצוע משכמו ומעלה, מקפיד מאוד על כל האלמנטים שיאפשרו ליצור לילדים סביבת עבודה בטוחה ומהנה. פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

  אהבתם חוג זה? אולי תאהבו גם:

  בלט קלאסי

  סגנון הבלט הקלאסי הינו הבסיס ממנו התפתחו מגוון סגנונות מחול. בבלט נלמד את המגוון הרחב של התנועות והאלמנטים החשובים לפיתוח...

  מעבר לפעילות
  טרום בלט

  טרום בלט לגיל הרך, גילאי 3-5 חשיפה ראשונית ונעימה לעולם המחול. מטרתנו בשיעור לתת לרקדנים חוויה חיובית ומעצימה. השיעורים מתמקדים בפיתוח יציבות...

  מעבר לפעילות
  היפ הופ

  היפ הופ, גילאי גן היפ הופ הוא סגנון ריקוד שהתפתח ברחובות בניו-יורק והפך עם השנים למבוקש ואהוב בקרב כל גילאי הרוקדים....

  מעבר לפעילות