צרו קשר
whatsapp facebook
X
logo

בואו לרקוד איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם

  פילאטיס קרית אונו

  טכניקה פילאטיס קרית אונו

  פילאטיס קרית אונו, היא טכניקה ייחודית המשלבת תרגול פיזי ודינמי של שרירי הגוף לפיתוח המודעות, השליטה  והריכוז שאנו חייבים על מנת לשמור על איזון.  שיטת הפילאטיס עוסקת בחיזוק ובעיצוב שרירי הגוף ומחנכת את הגוף ליציבה נכונה ומחטבת אותו, מבלי לנפח שרירים. מדובר בשיטה פפולארית מאוד בארץ ובעולם ובארץ ישנם מכונים העוסקים בה באופן קבוע. אחד מהיתרונות לתחום זה שהוא טוב לכלל הגילאים, ומתאים גם לגיל השלישי ולנשים בהריון, מגוון התרגילים מבוצע על מזרן או באמצעות מכשירי פילאטיס מיוחדים. השימוש בכל אלה משפר את המבנה ומעניק שליטה נפשית וגופנית כל אחד על גופו. חשוב מאוד ללמוד פילאטיס במקום המתמחה בכך. בבוסתן המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף, שמים דגש רב על האיזון בין גוף ונפש, ולכן פנו עוד היום לצוות המקצועי, על מנת להתחיל וליישם את עקרונות הפילאטיס.

  יתרונות שיטת פילאטיס קרית אונו

  שיטת פילאטיס קרית אונו, היא שיטה המשלבת גוף ונפש גם יחד ולכן היא בעלת יתרונות רבים. אנשים רבים המגיעים ללמוד פילאטיס, סובלים מבעיות שונות בגופם הקשורות לממד הפיסי ולעיתים אף לממד הנפשי, כמו מצבי לחץ יומיומיים שונים. במהלך התרגול נוצרת הרמוניה בין פעילות הגוף לפעילות המנטאלית, ולכן גם משפרים את יכולת הריכוז הידועה של אמון הפילאטיס, באימון עצמו עובדים על נשימה נכונה, ושליטה בתנועות זורמות. כל זה תורם רבות להתקדמות והתפתחות המתאמנים. בניגוד למקצועות אחרים, מה שחשוב בשיטה זו, זה איכות התנועתיות ולא כמות התנועות.

  פילאטיס קרית אונו – רק במקום מומחה

  אם תתאמנו באופן נכון, תוצאת הפילאטיס תהיה קבלת גוף חזק, גמיש ומאוזן, בעל יכולת התמודדות עם טראומות שונות כגון סוגים שונים של פציעות. את האימונים מוטב לבצע בהדרכת מורים מומחים בתחום. בבוסתן המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף, תמצאו צוות מוביל בתחום אשר יוביל אתכם לתוצאות הרצויות במומחיות רבה.

   

  אהבתם חוג זה? אולי תאהבו גם:

  פלדנקרייז

  שיטת פלדנקרייז עובדת על שיפור וחיזוק שרירי הליבה ומתמקדת בין היתר, בהקלה בבעיות כגון כאבי גב וצוואר, בעיות שלד ושרירים...

  מעבר לפעילות
  ג'אז לירי

  ג'אז לירי שם דגש על המילים, וכך הריקוד מספר סיפור. הסגנון מתאפיין בתנועה עדינה אך מאוד דינאמית. ג’אז לירי מתמקד...

  מעבר לפעילות
  חיזוק שרירים ויציבה נכונה

  משפרת את מהירות חילוף החומרים ומהירות התגובה של השריר ומסייעת בצפיפות העצם. טכניקה ייחודית המשלבת באופן הרמוני בין תרגול פיזי ודינמי...

  מעבר לפעילות
  חוג היפ הופ

  חוג היפ הופ, יש יותר כיף ואנרגטי מזה? היפ הופ זה לא רק ריקוד אלא גם הרבה יותר מזה. היפ...

  מעבר לפעילות