צרו קשר
whatsapp facebook
X
logo

בואו לרקוד איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם

  אקרו דאנס

  אקרו דאנס – סגנון מחול עכשווי

  אקרו דאנס הוא אחד מסגנונות המחול העכשוויים הנפוצים ביותר, במיוחד בגילאים הצעירים. מדובר בסוג של מחול אקרובטי המשמש לקידום ושיפור הביצועים הטכניים של הרקדנים. האקרו דאנס משלב את טכניקות המחול השונות ג'אז, קלאסי, מודרני ועוד, עם אלמנטים אקרובטיים מורכבים. האקרו דאנס משפר את הקואורדינציה, זריזות התנועה ותורם לשיווי המשקל. סגנון הריקוד המיוחד הזה, הוא בעל אופי אתלטי המשולב באופן מדוק עם מחול. הענף נחשב מאתגר מאוד לרקדנים, נאחר ונדרש מהם לפתח את יכולות המחול והאקרובטיקה, ולהיחשף לסגנונות ריקוד שונים.  בכדי להגיע להישגים בסגנון, יש לתרגל באופן רציני ועקבי את הטכניקה הקלאסית, ולפתח את הכוח והגמישות בגוף. באם אתם מעוניינים ללמוד לרקוד בסגנון זה, פנו לבוסתן המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף, להתאים לכם את החוג המתאים לכם.

  אקרו דאנס – מגיע מהקרקס

  אקרו דאנס היא טכניקת מחול, שמקורה מעולם הקרקס. הריקוד משלב בתוכו כוריאוגרפיה ואקרובטיקה תוך שימוש ברצפה. יש כאלה המשלבים בתחום גם אלמנטים שונים מעולם הברייקדאנס. כל אחד יכול ללמוד את הטכניקה המיוחדת המפתחת שלבים רבים בהתקדמות ובביצועי הרקדנים. האקרו דאנס מהווה קטגוריה תחרותית עולמית אשר מתחרים בה לפי קטגוריות, החל מחובבנים ועד למקצוענים. האלמנטים האקרובטיים המשולבים נסמכים על עבודה, כוח, חוזק, גמישות ואף שיווי משקל. היכולות הנדרשות מרקדני אקרו דאנס, הם כח ושיווי משקל על מנת לבצע את הריקוד בצורה המיטבית.

  אקרו דאנס – בסטודיו בוסתן

  את סגנון האקרו דאנס  ניתן ללמוד בכל סטודיו לריקוד המתמחה בכך, אך חשוב מאוד ללמוד זאת אצל המקצוענים. פנו עוד היום לבוסתן, המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף, ותוכלו למצוא את הז'אנר המתאים לכם בליווי מלא של כלל אנשי המקצוע.

  אקרו דאנס

  אקרודאנס ילדים

  ריקוד הוא תחום, הידוע כמפתח מאוד ילדים. הריקוד מחדד את התיאום בין השמיעה לתנועה, והוא מגביר את היכולת לבצע תנועות מוכתבות. רופאים ובעלי מקצוע התפתחותיים, ממליצים לילדים מגיל רך ללכת וללמוד ריקוד. התחום תורם מאוד לתרגול הזיכרון המוטורי בכך שהוא דואג להתאמת התנועות ברצף מתחילת הריקוד ועד סופו. לכן  ענף אקרו דאנס ילדים, מומלץ מאוד להתפתחותם. אקרו דאנס נחשב כתורם רבות לכל נושא התפתחות הילד, מאחר והוא משלב בין ריקוד, כושר גופני, גמישות, ויציבות. נוד הוכח כי אקרו דאנס מפתח את כל נושא הקואורדינציה והסיבולת של כל ילד. בענף זה יש מגוון רחב של אפשרויות מימוש, בין אם מדובר בריקוד יחיד, זוגות או קבוצה. בדרך כלל מחלקים את הרקדנים לפי גילאים. אם ברצונכם לשלוח את ילדכם ללמוד אקרו דאנס פנו עוד היום לבוסתן המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף.

  אקרודאנס ילדים – טכניקה ייחודית

  אקרודאנס ילדים היא טכניקה ייחודית, המועדפת על הרקדנים הצעירים. הרי ידוע כי מיומנויות הריקוד של הילדים משתכללות עם השנים. לדוגמא, ילדים בגיל רק ילמדו תנועות בסיסיות, וילדים גדולים יוכלו לרקוד ריקודים מורכבים יותר. באקרו דאנס לומדים טכניקות שונות של מצבי אוף-באלאנס, הקמות, סיבובים ואלמנטים אקרובטיים האהובים מאוד על הילדים. הם מרגישים שהם סוג של אקרובטים בקרקס. טכניקת אקרו בלאנס מבוססת על איזון ושיווי משקל והרקדנים הצעירים מבצעים פעלולים אקרובטיים ללא מאמץ . מדובר בפעילות ספורטיבית מהנה שמתמקדת בשרירי הליבה ותורמת ליציבה ולביטחון.

  אקרודאנס ילדים – לומדים אצל המקצוענים

  את תחום האקרודאנס במיוחד לילדים, חובה ללמוד אצל המומחים מאחר ומדובר בילדים בתהליך ההתפתחות שלהם, ולכן חובה לשמור על כל הכללים ליציבות והתפתחות נכונה. פנו עוד היום לבוסתן, המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף, ותוכלו למצוא את הז'אנר המתאים לכם בליווי מלא של כלל אנשי המקצוע.

   

  אהבתם חוג זה? אולי תאהבו גם:

  בלט קלאסי

  סגנון הבלט הקלאסי הינו הבסיס ממנו התפתחו מגוון סגנונות מחול. בבלט נלמד את המגוון הרחב של התנועות והאלמנטים החשובים לפיתוח...

  מעבר לפעילות
  מחול עכשיווי (להקות ייצוגיות)

  מסלול להקות ייצוגיות - גילאי (ג'-יב') מסלול הלהקות פועל פעמיים בשבוע. הפעילות בלהקות מתבססת על מחול עכשווי . במסלול זה נלמדים...

  מעבר לפעילות
  ג'אז מודרני

  סגנון ריקוד כיפי, קצבי, ומשחרר. שיעור אנרגטי המעניק לרקדנים יכולות חדשות, הכוללות שילובי תנועות וקואורדינציה, קצב עכשווי , גמישות, יציבה,...

  מעבר לפעילות
  מחול ישראל

  מחול ישראלי עכשווי במחול ישראלי התנועה מבוססת על דפוסי תרבויות ופולקלור ישראלי תוך שאיבת השראה מהמוסיקה העברית והיוצרים הישראליים. המחול הישראלי שואב...

  מעבר לפעילות